RH00522R00FE02
Dale / VishayDale / Vishay
RH00522R00FE02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH00522R00FE02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 22 OHM 1% 7.5W
Ngā Rauemi: RH00522R00FE02.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH00522R00FE02
Tau Wae RH00522R00FE02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 22 OHM 1% 7.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27823 pcs Pepa Raraunga RH00522R00FE02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Raupapa RH
Tuhinga 22 Ohms Mana (Watts) 7.5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa Q4084039 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.51mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound