RER75F33R2PC02
Hua Hua
Tau Wae: RER75F33R2PC02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 33.2 OHM 1% 30W
Ngā Rauemi: RER75F33R2PC02.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RER75F33R2PC02
Tau Wae RER75F33R2PC02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 33.2 OHM 1% 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3543 pcs Pepa Raraunga RER75F33R2PC02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39009, RER75
Tuhinga 33.2 Ohms Mana (Watts) 30W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RER75F33R2PC02-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.625" (15.87mm)
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 33.2 Ohms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound