RER70F3161PC02
Hua Hua
Tau Wae: RER70F3161PC02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 3.16K OHM 1% 20W
Ngā Rauemi: RER70F3161PC02.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RER70F3161PC02
Tau Wae RER70F3161PC02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 3.16K OHM 1% 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3406 pcs Pepa Raraunga RER70F3161PC02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39009, RER70
Tuhinga 3.16 kOhms Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RER70F3161PC02-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.561" (14.25mm)
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.16 kOhms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound