RER65FR348MCSL
Dale / VishayDale / Vishay
RER65FR348MCSL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RER65FR348MCSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.348 OHM 1% 10W
Ngā Rauemi: RER65FR348MCSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RER65FR348MCSL
Tau Wae RER65FR348MCSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.348 OHM 1% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4901 pcs Pepa Raraunga RER65FR348MCSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39009, RER65
Tuhinga 348 mOhms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RER65FR348MCSL-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.405" (10.29mm)
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore M (1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 348 mOhms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound