RER65F2R87RCSL
Dale / VishayDale / Vishay
RER65F2R87RCSL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RER65F2R87RCSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 2.87 OHM 1% 10W
Ngā Rauemi: RER65F2R87RCSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RER65F2R87RCSL
Tau Wae RER65F2R87RCSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 2.87 OHM 1% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6196 pcs Pepa Raraunga RER65F2R87RCSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39009, RER65
Tuhinga 2.87 Ohms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RER65F2R87RCSL-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.405" (10.29mm)
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.87 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound