RER60FR255RC02
Hua Hua
Tau Wae: RER60FR255RC02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.255 OHM 1% 5W
Ngā Rauemi: RER60FR255RC02.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RER60FR255RC02
Tau Wae RER60FR255RC02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.255 OHM 1% 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6187 pcs Pepa Raraunga RER60FR255RC02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39009, RER60
Tuhinga 255 mOhms Mana (Watts) 5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RER60FR255RC02-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.51mm)
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 255 mOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound