RER60F1R74MCSL
Hua Hua
Tau Wae: RER60F1R74MCSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1.74 OHM 1% 5W
Ngā Rauemi: RER60F1R74MCSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RER60F1R74MCSL
Tau Wae RER60F1R74MCSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1.74 OHM 1% 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5647 pcs Pepa Raraunga RER60F1R74MCSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39009, RER60
Tuhinga 1.74 Ohms Mana (Watts) 5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RER60F1R74MCSL-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.51mm)
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore M (1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.74 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound