RER50F32R4PC02
Hua Hua
Tau Wae: RER50F32R4PC02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 32.4 OHM 1% 20W
Ngā Rauemi: RER50F32R4PC02.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RER50F32R4PC02
Tau Wae RER50F32R4PC02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 32.4 OHM 1% 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2784 pcs Pepa Raraunga RER50F32R4PC02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39009, RER50
Tuhinga 32.4 Ohms Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RER50F32R4PC02-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.561" (14.25mm)
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 32.4 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound