RER45F2R00RCSL
Hua Hua
Tau Wae: RER45F2R00RCSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 2 OHM 1% 10W
Ngā Rauemi: RER45F2R00RCSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RER45F2R00RCSL
Tau Wae RER45F2R00RCSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 2 OHM 1% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2887 pcs Pepa Raraunga RER45F2R00RCSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39009, RER45
Tuhinga 2 Ohms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RER45F2R00RCSL-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.405" (10.29mm)
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound