RER40F2R26RCSL
Hua Hua
Tau Wae: RER40F2R26RCSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 2.26 OHM 1% 5W
Ngā Rauemi: RER40F2R26RCSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RER40F2R26RCSL
Tau Wae RER40F2R26RCSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 2.26 OHM 1% 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3421 pcs Pepa Raraunga RER40F2R26RCSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39009, RER40
Tuhinga 2.26 Ohms Mana (Watts) 5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RER40F2R26RCSL-MIL Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.51mm)
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.26 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound