RCS080552R3FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCS080552R3FKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCS080552R3FKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 52.3 OHM 1% 0.4W 0805
Ngā Rauemi: RCS080552R3FKEA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCS080552R3FKEA
Tau Wae RCS080552R3FKEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 52.3 OHM 1% 0.4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2355927 pcs Pepa Raraunga RCS080552R3FKEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RCS Tuhinga 52.3 Ohms
Mana (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 52.3 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film