RCS040256K0FKED
Dale / VishayDale / Vishay
RCS040256K0FKED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCS040256K0FKED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 56K OHM 1% 1/5W 0402
Ngā Rauemi: RCS040256K0FKED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCS040256K0FKED
Tau Wae RCS040256K0FKED Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 56K OHM 1% 1/5W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5541260 pcs Pepa Raraunga RCS040256K0FKED.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RCS Tuhinga 56 kOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 56 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film