RCP2512B75R0JTP
Vishay DaleVishay Dale
RCP2512B75R0JTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP2512B75R0JTP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 75 OHM 5% 22W 2512
Ngā Rauemi: RCP2512B75R0JTP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP2512B75R0JTP
Tau Wae RCP2512B75R0JTP Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 75 OHM 5% 22W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 87951 pcs Pepa Raraunga RCP2512B75R0JTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 22W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±150ppm/°C
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Raupapa RCP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga RCP2512B75R0JTP
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
FIFO 2 Whakaahua nui 75 Ohm ±5% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 75 OHM 5% 22W 2512