RCP2512B160RGEC
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512B160RGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP2512B160RGEC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 160 OHM 2% 3.5W 2512
Ngā Rauemi: RCP2512B160RGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP2512B160RGEC
Tau Wae RCP2512B160RGEC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 160 OHM 2% 3.5W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38895 pcs Pepa Raraunga RCP2512B160RGEC.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Raupapa RCP Tuhinga 160 Ohms
Mana (Watts) 3.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 160 Ohms ±2% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film