RCP2512B15R0GS2
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512B15R0GS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP2512B15R0GS2
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 15 OHM 2% 3.5W 2512
Ngā Rauemi: RCP2512B15R0GS2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP2512B15R0GS2
Tau Wae RCP2512B15R0GS2 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 15 OHM 2% 3.5W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32858 pcs Pepa Raraunga RCP2512B15R0GS2.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Raupapa RCP Tuhinga 15 Ohms
Mana (Watts) 3.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Ohms ±2% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film