RCP1206B1K20GS3
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206B1K20GS3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP1206B1K20GS3
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.2K OHM 2% 2.4W 1206
Ngā Rauemi: RCP1206B1K20GS3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP1206B1K20GS3
Tau Wae RCP1206B1K20GS3 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 1.2K OHM 2% 2.4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 70338 pcs Pepa Raraunga RCP1206B1K20GS3.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Raupapa RCP Tuhinga 1.2 kOhms
Mana (Watts) 2.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2 kOhms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film