RCP1206B150RGET
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206B150RGET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP1206B150RGET
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 150 OHM 2% 2.4W 1206
Ngā Rauemi: RCP1206B150RGET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP1206B150RGET
Tau Wae RCP1206B150RGET Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 150 OHM 2% 2.4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24568 pcs Pepa Raraunga RCP1206B150RGET.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Raupapa RCP Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 2.4W Packaging Tray
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film