RCP0603W1K60JS3
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603W1K60JS3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP0603W1K60JS3
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.6K OHM 5% 1.5W 0603
Ngā Rauemi: RCP0603W1K60JS3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP0603W1K60JS3
Tau Wae RCP0603W1K60JS3 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 1.6K OHM 5% 1.5W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 62764 pcs Pepa Raraunga RCP0603W1K60JS3.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Raupapa RCP Tuhinga 1.6 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.023" (0.58mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.6 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film