RCP0603B220RGTP
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603B220RGTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP0603B220RGTP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 220 OHM 2% 1.5W 0603
Ngā Rauemi: RCP0603B220RGTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP0603B220RGTP
Tau Wae RCP0603B220RGTP Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 220 OHM 2% 1.5W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 74839 pcs Pepa Raraunga RCP0603B220RGTP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Raupapa RCP Tuhinga 220 Ohms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.023" (0.58mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220 Ohms ±2% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film