RCP0505B11R0GET
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505B11R0GET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP0505B11R0GET
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 11 OHM 2% 1.4W 0505
Ngā Rauemi: RCP0505B11R0GET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP0505B11R0GET
Tau Wae RCP0505B11R0GET Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 11 OHM 2% 1.4W 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29783 pcs Pepa Raraunga RCP0505B11R0GET.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0505 Rahi / Rahi 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Raupapa RCP Tuhinga 11 Ohms
Mana (Watts) 1.4W Packaging Tray
Paa / Case 0505 (1412 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 11 Ohms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film