RCP0505B100RGEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505B100RGEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP0505B100RGEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505
Ngā Rauemi: RCP0505B100RGEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP0505B100RGEB
Tau Wae RCP0505B100RGEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90899 pcs Pepa Raraunga RCP0505B100RGEB.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0505 Rahi / Rahi 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Raupapa RCP Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 1.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0505 (1412 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RCP0505B100RGEC
RCP0505B100RGEC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505
I roto i te taonga: 62710 pcs
Tikiake: RCP0505B100RGEC.pdf
RFQ
RCP0505B100RGS2
RCP0505B100RGS2
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 70557 pcs
Tikiake: RCP0505B100RGS2.pdf
RFQ
RCP-89
RCP-89
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CARD EJECTOR WHITE 3/32"
Tikiake: RCP-89.pdf
RCP0505B100RGED
RCP0505B100RGED
Tikiake: RCP0505B100RGED.pdf
RCP0505B100RGEA
RCP0505B100RGEA
Tikiake: RCP0505B100RGEA.pdf
RCP-69
RCP-69
Kaihanga: Essentra Components
Tikiake: RCP-69.pdf
RCP-86
RCP-86
Whakaahuatanga: CARD EJECTOR WHITE 1/16"
Tikiake: RCP-86.pdf
RCP0505B100RGET
RCP0505B100RGET