RCL121823K2FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL121823K2FKEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCL121823K2FKEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 23.2K OHM 1W 1812 WIDE
Ngā Rauemi: RCL121823K2FKEK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCL121823K2FKEK
Tau Wae RCL121823K2FKEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 23.2K OHM 1W 1812 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 473454 pcs Pepa Raraunga RCL121823K2FKEK.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1218 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Raupapa RCL Tuhinga 23.2 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 23.2 kOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Automotive AEC-Q200 Thick Film