RCL040648R7FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL040648R7FKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCL040648R7FKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 48.7 OHM 1/4W 0604 WIDE
Ngā Rauemi: RCL040648R7FKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCL040648R7FKEA
Tau Wae RCL040648R7FKEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 48.7 OHM 1/4W 0604 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4028225 pcs Pepa Raraunga RCL040648R7FKEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0406 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Raupapa RCL Tuhinga 48.7 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 48.7 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Automotive AEC-Q200 Thick Film