PTF65409R60BYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65409R60BYEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF65409R60BYEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 409.6 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF65409R60BYEB.pdf2.PTF65409R60BYEB.pdf3.PTF65409R60BYEB.pdf4.PTF65409R60BYEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF65409R60BYEB
Tau Wae PTF65409R60BYEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 409.6 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa PTF Tuhinga 409.6 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 409.6 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film