PTF653K3330AXR6
Dale / VishayDale / Vishay
PTF653K3330AXR6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF653K3330AXR6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.333K OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF653K3330AXR6.pdf2.PTF653K3330AXR6.pdf3.PTF653K3330AXR6.pdf4.PTF653K3330AXR6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF653K3330AXR6
Tau Wae PTF653K3330AXR6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.333K OHM 1/4W 0.05% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa PTF Tuhinga 3.333 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.333 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film