PTF651K5760AXEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF651K5760AXEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF651K5760AXEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.576K OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF651K5760AXEB.pdf2.PTF651K5760AXEB.pdf3.PTF651K5760AXEB.pdf4.PTF651K5760AXEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF651K5760AXEB
Tau Wae PTF651K5760AXEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.576K OHM 1/4W 0.05% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa PTF Tuhinga 1.576 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Whakaahuatanga Taipitopito 1.576 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film