PTF65140R00FXEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65140R00FXEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF65140R00FXEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 140 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF65140R00FXEB.pdf2.PTF65140R00FXEB.pdf3.PTF65140R00FXEB.pdf4.PTF65140R00FXEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF65140R00FXEB
Tau Wae PTF65140R00FXEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 140 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa PTF Tuhinga 140 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 140 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film