PTF6512K100BYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6512K100BYEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF6512K100BYEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 12.1K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF6512K100BYEB.pdf2.PTF6512K100BYEB.pdf3.PTF6512K100BYEB.pdf4.PTF6512K100BYEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF6512K100BYEB
Tau Wae PTF6512K100BYEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 12.1K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa PTF Tuhinga 12.1 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Whakaahuatanga Taipitopito 12.1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film