PTF65124K40AYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65124K40AYEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF65124K40AYEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 124.4K OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF65124K40AYEB.pdf2.PTF65124K40AYEB.pdf3.PTF65124K40AYEB.pdf4.PTF65124K40AYEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF65124K40AYEB
Tau Wae PTF65124K40AYEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 124.4K OHM 1/4W 0.05% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa PTF Tuhinga 124.4 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Whakaahuatanga Taipitopito 124.4 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film