PTF6510K000DXEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6510K000DXEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF6510K000DXEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF6510K000DXEB.pdf2.PTF6510K000DXEB.pdf3.PTF6510K000DXEB.pdf4.PTF6510K000DXEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF6510K000DXEB
Tau Wae PTF6510K000DXEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa PTF Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film