PTF65100R00AYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65100R00AYEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF65100R00AYEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF65100R00AYEB.pdf2.PTF65100R00AYEB.pdf3.PTF65100R00AYEB.pdf4.PTF65100R00AYEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF65100R00AYEB
Tau Wae PTF65100R00AYEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1/4W 0.05% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa PTF Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film