PTF561K5000QXEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF561K5000QXEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF561K5000QXEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.5K OHM 1/8W 0.02% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF561K5000QXEB.pdf2.PTF561K5000QXEB.pdf3.PTF561K5000QXEB.pdf4.PTF561K5000QXEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF561K5000QXEB
Tau Wae PTF561K5000QXEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.5K OHM 1/8W 0.02% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm)
Raupapa PTF Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa PTF1.5KFCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±0.02% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film