MSP10C01330RGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP10C01330RGEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSP10C01330RGEJ
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 330 OHM 10SIP
Ngā Rauemi: MSP10C01330RGEJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSP10C01330RGEJ
Tau Wae MSP10C01330RGEJ Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 330 OHM 10SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27045 pcs Pepa Raraunga MSP10C01330RGEJ.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 10-SIP Rahi / Rahi 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Raupapa MSP Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330
Mana Ma te Mea 250mW Packaging Tube
Paa / Case 10-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 9 Te maha o nga toka 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.89mm) Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP