MSP10C01100KGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP10C01100KGEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSP10C01100KGEJ
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP
Ngā Rauemi: MSP10C01100KGEJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
264 pcs
506 pcs
1012 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSP10C01100KGEJ
Tau Wae MSP10C01100KGEJ Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25159 pcs Pepa Raraunga MSP10C01100KGEJ.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 10-SIP Rahi / Rahi 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Raupapa MSP Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100k
Mana Ma te Mea 250mW Packaging Tube
Paa / Case 10-SIP Ētahi Ingoa MSP100KQ
MSP10C01100KGEJ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 9
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.89mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Momo Aratau Bussed