MSP08C0110K0GEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP08C0110K0GEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSP08C0110K0GEJ
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP
Ngā Rauemi: MSP08C0110K0GEJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSP08C0110K0GEJ
Tau Wae MSP08C0110K0GEJ Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31650 pcs Pepa Raraunga MSP08C0110K0GEJ.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SIP Rahi / Rahi 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Raupapa MSP Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea 250mW Packaging Tube
Paa / Case 8-SIP Ētahi Ingoa MSP08C0110K0GEJ-ND
MSP10KH
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 7
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.89mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP Momo Aratau Bussed