MSP08A0182K0GEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP08A0182K0GEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSP08A0182K0GEJ
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SIP
Ngā Rauemi: MSP08A0182K0GEJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
336 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSP08A0182K0GEJ
Tau Wae MSP08A0182K0GEJ Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48201 pcs Pepa Raraunga MSP08A0182K0GEJ.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SIP Rahi / Rahi 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Raupapa MSP Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 82k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tube
Paa / Case 8-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 7 Te maha o nga toka 8
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Whakaahuatanga Taipitopito 82k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP