MSP06C01100KGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP06C01100KGEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSP06C01100KGEJ
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP
Ngā Rauemi: MSP06C01100KGEJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
456 pcs
532 pcs
1026 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSP06C01100KGEJ
Tau Wae MSP06C01100KGEJ Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43290 pcs Pepa Raraunga MSP06C01100KGEJ.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 6-SIP Rahi / Rahi 0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm)
Raupapa MSP Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100k
Mana Ma te Mea 250mW Packaging Tube
Paa / Case 6-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 5 Te maha o nga toka 6
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP