MS18130-2SH
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS18130-2SH
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 .22 20% MS18130-2 RJ1
Ngā Rauemi: MS18130-2SH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS18130-2SH
Tau Wae MS18130-2SH Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5063 pcs Pepa Raraunga MS18130-2SH.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa MS18130
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 220nH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 450MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Molded Inductor 1.81A 55 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.81A