MORNTA5000AT5
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MORNTA5000AT5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8TSSOP
Ngā Rauemi: MORNTA5000AT5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MORNTA5000AT5
Tau Wae MORNTA5000AT5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56739 pcs Pepa Raraunga MORNTA5000AT5.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Raupapa MORN Resistor-Ratio-Drift ±1 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.01% Te Pakanga (Ohms) 500
Mana Ma te Mea 50mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Ētahi Ingoa 541-2487-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MORNTA5002QT5
MORNTA5002QT5
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8TSSOP
I roto i te taonga: 19285 pcs
Tikiake: MORNTA5002QT5.pdf
RFQ
MORNTA5002AT5
MORNTA5002AT5
Kaihanga: Dale / Vishay