MORNTA2001AT5
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MORNTA2001AT5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8TSSOP
Ngā Rauemi: MORNTA2001AT5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MORNTA2001AT5
Tau Wae MORNTA2001AT5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53408 pcs Pepa Raraunga MORNTA2001AT5.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Raupapa MORN Resistor-Ratio-Drift ±1 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.01% Te Pakanga (Ohms) 2k
Mana Ma te Mea 50mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Ētahi Ingoa 541-2489-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 2k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Momo Aratau Isolated