MMK25-020
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMK25-020
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN RACK/PANEL 20POS 5A
Ngā Rauemi: MMK25-020.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMK25-020
Tau Wae MMK25-020 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN RACK/PANEL 20POS 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2748 pcs Pepa Raraunga MMK25-020.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MM22 Pana -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMMD1S22G5-20 T02
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 3
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 5A
Tahora Whakapā, Tikanga - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga Rack and Panel
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMK25-0201R1
MMK25-0201R1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 20POS 5A
I roto i te taonga: 2718 pcs
Tikiake: MMK25-0201R1.pdf
RFQ
MMK25-026
MMK25-026
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 26POS 5A
I roto i te taonga: 2292 pcs
Tikiake: MMK25-026.pdf
RFQ
MMK25-0201H1
MMK25-0201H1