MMH23-050
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMH23-050
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN RACK/PANEL 50POS 5A
Ngā Rauemi: MMH23-050.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMH23-050
Tau Wae MMH23-050 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN RACK/PANEL 50POS 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1055 pcs Pepa Raraunga MMH23-050.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MM22 Pana -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa MMD1S22G-50 T02
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 5A
Tahora Whakapā, Tikanga - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga Rack and Panel
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMH25-0071C1
MMH25-0071C1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 7POS 5A
I roto i te taonga: 2639 pcs
Tikiake: MMH25-0071C1.pdf
RFQ
MMH23-0501J1
MMH23-0501J1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 50POS 5A