MME25-014
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MME25-014
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN RACK/PANEL 14POS 5A
Ngā Rauemi: MME25-014.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
14 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MME25-014
Tau Wae MME25-014 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN RACK/PANEL 14POS 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4039 pcs Pepa Raraunga MME25-014.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Raupapa MM22 Pana -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMMS22G5-14 T02
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 3
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 14
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 5A
Tahora Whakapā, Tikanga - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga Rack and Panel
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MME25-0141R1
MME25-0141R1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 14POS 5A
I roto i te taonga: 3154 pcs
Tikiake: MME25-0141R1.pdf
RFQ
MME25-0091R1
MME25-0091R1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 9POS 5A
I roto i te taonga: 3166 pcs
Tikiake: MME25-0091R1.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 11POS 5A
Tikiake: MME25-0111R1.pdf
MME25-0141D1
MME25-0141D1