MMD21-050
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMD21-050
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN RACK/PANEL 50POS 5A
Ngā Rauemi: MMD21-050.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMD21-050
Tau Wae MMD21-050 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN RACK/PANEL 50POS 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2171 pcs Pepa Raraunga MMD21-050.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Raupapa MM22 Pana -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa MMS22-50 T02
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 5A
Tahora Whakapā, Tikanga - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga Rack and Panel
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMD21-0441D1
MMD21-0441D1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 44POS 5A
I roto i te taonga: 2514 pcs
Tikiake: MMD21-0441D1.pdf
RFQ
MMD21-0441A1
MMD21-0441A1
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 1872 pcs
Tikiake: MMD21-0441A1.pdf
RFQ
MMD21-0501JU
MMD21-0501JU
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 50POS 5A
Tikiake: MMD21-0501JU.pdf
MMD21-0501D1
MMD21-0501D1
Tikiake: MMD21-0501D1.pdf
MMD21-0441Q1
MMD21-0441Q1
Tikiake: MMD21-0441Q1.pdf
MMD21-0441H1
MMD21-0441H1
Tikiake: MMD21-0441H1.pdf
MMD21-0501C1
MMD21-0501C1
Tikiake: MMD21-0501C1.pdf
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 5POS 5A
Tikiake: MMD23-0051A1.pdf
MMD21-0441P1
MMD21-0441P1
Tikiake: MMD21-0441P1.pdf
MMD21-0501R1
MMD21-0501R1
Tikiake: MMD21-0501R1.pdf
MMD21-0441G1
MMD21-0441G1
Tikiake: MMD21-0441G1.pdf
MMD21-0501K1
MMD21-0501K1
Tikiake: MMD21-0501K1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel