MMB25-050
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMB25-050
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN RACK/PANEL 50POS 5A
Ngā Rauemi: MMB25-050.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMB25-050
Tau Wae MMB25-050 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN RACK/PANEL 50POS 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1707 pcs Pepa Raraunga MMB25-050.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MM22 Pana -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa MMD1P22G5-50 T02
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 5A
Tahora Whakapā, Tikanga - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga Rack and Panel
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMB25-0501G1
MMB25-0501G1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 50POS 5A
I roto i te taonga: 1469 pcs
Tikiake: MMB25-0501G1.pdf
RFQ
MMB2G-HF
MMB2G-HF
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: DIODE BRIDGE RECTIFIER
I roto i te taonga: 4308 pcs
Tikiake: MMB2G-HF.pdf
RFQ
MMB25-0341JU
MMB25-0341JU
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 34POS 5A
Tikiake: MMB25-0341JU.pdf
MMB25-044
MMB25-044
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 44POS 5A
Tikiake: MMB25-044.pdf
MMB25-050RD1
MMB25-050RD1
Tikiake: MMB25-050RD1.pdf
MMB25-0441K1
MMB25-0441K1
Tikiake: MMB25-0441K1.pdf
MMB25-0441H1
MMB25-0441H1
Tikiake: MMB25-0441H1.pdf
MMB25-0501J1
MMB25-0501J1
Tikiake: MMB25-0501J1.pdf
MMB25-0341J1
MMB25-0341J1
Tikiake: MMB25-0341J1.pdf
Tikiake: MMB25-0441J1.pdf
MMB25-0501K1
MMB25-0501K1
Tikiake: MMB25-0501K1.pdf
MMB2G-G
MMB2G-G
Kaihanga: Comchip Technology
Tikiake: MMB2G-G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel