MMB23-011
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMB23-011
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN RACK/PANEL 11POS 5A
Ngā Rauemi: MMB23-011.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
34 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMB23-011
Tau Wae MMB23-011 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN RACK/PANEL 11POS 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 10508 pcs Pepa Raraunga MMB23-011.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MM22 Pana -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa MMD1P22G-11 T02
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 3
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 11
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 5A
Tahora Whakapā, Tikanga - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga Rack and Panel
Tae Green
Ngā Hua e hāngai ana
MMB23-0141H1
MMB23-0141H1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 14POS 5A
I roto i te taonga: 4789 pcs
Tikiake: MMB23-0141H1.pdf
RFQ
MMB23-0141J1
MMB23-0141J1
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 4153 pcs
Tikiake: MMB23-0141J1.pdf
RFQ
MMB23-0111H1
MMB23-0111H1
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 11POS 5A