MMA25-014
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMA25-014
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN RACK/PANEL 14POS 5A
Ngā Rauemi: MMA25-014.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMA25-014
Tau Wae MMA25-014 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN RACK/PANEL 14POS 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6052 pcs Pepa Raraunga MMA25-014.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Raupapa MM22 Pana -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa MMP22G5-14 T02
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 3
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 14
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 5A
Tahora Whakapā, Tikanga - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga Rack and Panel
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMA25-0111R1
MMA25-0111R1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 11POS 5A
I roto i te taonga: 4698 pcs
Tikiake: MMA25-0111R1.pdf
RFQ
MMA25-0141K1
MMA25-0141K1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 14POS 5A
I roto i te taonga: 3942 pcs
Tikiake: MMA25-0141K1.pdf
RFQ
MMA25-0141P1
MMA25-0141P1
Tikiake: MMA25-0141P1.pdf
MMA25-011
MMA25-011
Tikiake: MMA25-011.pdf
MMA25-0141D1
MMA25-0141D1
Tikiake: MMA25-0141D1.pdf
MMA25-0111K1
MMA25-0111K1
Tikiake: MMA25-0111K1.pdf
MMA25-0141A1
MMA25-0141A1
Tikiake: MMA25-0141A1.pdf
MMA25-0091S1
MMA25-0091S1
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 9POS 5A
Tikiake: MMA25-0091S1.pdf
MMA25-0141N1
MMA25-0141N1
Tikiake: MMA25-0141N1.pdf
MMA25-0111Q1
MMA25-0111Q1
Tikiake: MMA25-0111Q1.pdf
MMA25-0141R1
MMA25-0141R1
Tikiake: MMA25-0141R1.pdf
MMA25-0111H1
MMA25-0111H1
Tikiake: MMA25-0111H1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel