MMA21-044
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMA21-044
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CONN RACK/PANEL 44POS 5A
Ngā Rauemi: MMA21-044.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMA21-044
Tau Wae MMA21-044 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga CONN RACK/PANEL 44POS 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4897 pcs Pepa Raraunga MMA21-044.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Raupapa MM22 Pana -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa MMP22-44 T02
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 44
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 5A
Tahora Whakapā, Tikanga - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga Rack and Panel
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMA21-0501D1
MMA21-0501D1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 50POS 5A
I roto i te taonga: 2436 pcs
Tikiake: MMA21-0501D1.pdf
RFQ
MMA21-0441A1
MMA21-0441A1
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 44POS 5A
I roto i te taonga: 2627 pcs
Tikiake: MMA21-0441A1.pdf
RFQ
MMA21-050
MMA21-050
Tikiake: MMA21-050.pdf
Whakaahuatanga: CONN RACK/PANEL 34POS 5A
Tikiake: MMA21-034.pdf
MMA21-0441R1
MMA21-0441R1
Tikiake: MMA21-0441R1.pdf
MMA21-0441Q1
MMA21-0441Q1