MDP1603100RFE04
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDP1603100RFE04
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16DIP
Ngā Rauemi: MDP1603100RFE04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDP1603100RFE04
Tau Wae MDP1603100RFE04 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28394 pcs Pepa Raraunga MDP1603100RFE04.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 16-DIP Rahi / Rahi 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Raupapa MDP Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100
Mana Ma te Mea 250mW Packaging Tube
Paa / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa MDP100E
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.155" (3.94mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohm ±1% 250mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-DIP (0.300", 7.62mm) Momo Aratau Isolated