M55342K12B976ART3
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K12B976ART3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342K12B976ART3
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 976 OHM 0.1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: M55342K12B976ART3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342K12B976ART3
Tau Wae M55342K12B976ART3 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 976 OHM 0.1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 37538 pcs Pepa Raraunga M55342K12B976ART3.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Tuhinga 976 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa M55342K12B976ART3-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 976 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Te hanganga Thin Film